תביעה דיני עבודה


עו"ד כפיר דיין דובב

משרד עו"ד כפיר דיין דובב הוא משרד עו"דש דיני עבודה המתמחה בהגשת תביעה דיני עבודה בכל סוגי תביעות דיני עבודה, לרבות סוגיות הנושקות לדינים אלו כמו תביעות ביטוח וביטוח פנסיוני. אנו מעניקים ליווי וייצוג בהליכי משפט ובתביעות של דיני עבודה הן עבור עובדים והן עבור מעסיקים, ורואים מעל הכול את טובת הלקוח.

לעיתים קרובות בזכות ניסיוננו מתאפשר ליישב מחלוקות ישירות בין שני הצדדים, וכך לחסוך את הטרחה הכרוכה בהליך משפטי יקר, מורכב וממושך – תוך ראיית טובת הלקוח מעל הכל. יחד עם זאת, במקרים בהם לא קיימת אפשרות מעשית להגיע להסדר פשרה אנו נתכנן וניישם אסטרטגיה המיטיבה עם הלקוח שלנו, אשר תוביל לתוצאות אופטימאליות מול בית הדין.

תביעה דיני עבודה

ייצוג והגשת תביעה דיני עבודה

אנו מייצגים עובדים במגוון סוגי תביעות דיני עבודה מול מעסיקים ולהפך. בין היתר, אנו נייצג תביעה דיני עבודה במקרים של פיטורים שלא כדין, פיטורים ללא הליך שימוע, פיטורי נשים בהיריון, הפרת הסכמים קיבוציים וצווי הרחבה, העסקת פרילנסרים, פיצויי פיטורים, או כל הפרה אחרת של זכויות עובדים.

חשוב לציין כי ייצוגנו כולל גם קשת רחבה של שירותים משפטיים נוספים כדוגמת הוצאת צו מניעה לפיטורים, בדיקת זכויות עובדים בהתאם להסכם קיבוצי או צוו הרחבה, ייצוג עובדות בהיריון מול משרד התמ"ת, בחינת הסכמי עבודה לבכירים, וליווי וייצוג בהליכי שימוע מול ועדות רפואיות.

בנוסף, משרדנו מלווה ומייצג מעסיקים בתביעות של עובד או ארגוני עובדים, וכן בתביעות בגין הפרת זכויות לפי הסכם או דין, כמו עוולה מסחרית, הפרת סודיות או אי תחרות והעסקת פרילנסרים. זאת בנוסף על שירותים נוספים בתחום כדוגמת הגשת צווי מניעה, חוות דעת עבור הסדר או הסכם קיבוצי, קיום הליכי גישור, בוררות ופשרה, וייצוג בהליכים מול משרדי התמ"ת הקשורים להעסקת עובדים זרים או נשים בהיריון.

ניסיון רב בהגשת תביעות דיני עבודה

ניסיון הרב של משרדנו בהגשת תביעות דיני עבודה כהתמחות משרדנו בא לידי ביטוי בהכרת כל החוקים והכללים בתחום, ובקיאות מעמיקה בהתנהלותה של המערכת המשפטית. על כן, ביכולתנו לגבש אסטרטגיה ייצוגית מיטבית עבור כל מקרה ולקוח שלנו, כאשר כל הליך תביעה יחל בעבודת הכנה מקיפה אודות המקרה לרבות איסוף חומרים רלוונטיים לנושא. על סמך המידע שבידינו ננסה להגיע לפשרה בין שני הצדדים ובמידת הצורך נגיש תביעה מול הערכאה המשפטית המתאימה, ונפעל למימוש מלוא זכויות התובע הקיימות והמגיעות לו בחוק.

למה אנחנו?

משרדנו הוא משרד בוטיק המתמחה אך ורק בתחומי דיני עבודה ודיני ביטוח. אנו מקבלים בכל רגע נתון מספר מוגבל של תיקים, כל לוקח מקבל יחס אישי והוא עבורנו עולם ומלואו. עו"ד דיין דובב אחראי ישירות ומעורב בכל תיק והלקוח מעודכן באופן שוטף על ההתפתחויות החשובות בתיק.

להזמנת שירותים משפטיים ומידע נוסף

אם אתם עומדים בפני תביעת דיני עבודה התקשרו עוד היום אל משרד עו"ד כפיר דיין דובב בטלפון שמספרו 03-6495030. פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא תשלום, ולהמשך ליווי וייצוג משפטי.

נשמח ליתן ייעוץ ראשוני ללא תשלום על ידי עורך דין דיני עבודה למי שישלח טופס שאלה באתר.

מעוניין להיעזר בעו"ד דיני עבודה?  לחץ כאן!

אם אתה זקוק לעזרתנו באחד מתחומי העיסוק המפורטים נשמח לעמוד לרשותך ולשרתך בנאמנות, במקצועיות ובסבלנות, כדרכנו

לייעוץ ראשוני ללא תשלום עם עו"ד כפיר דיין דובב התקשר עכשיו 03-6495030