עורך דין תאונות אישיות / עורך דין נכות מתאונה

עו"ד תאונות אישיות / עו"ד נכות מתאונה

משרד עו”ד כפיר דיין דובב ושות’ הינו משרד בוטיק העוסק במיצוי זכויות מול חברות הביטוח, ומעניק למבוטחים ייצוג משפטי מלא במקרים בהם יש צורך בתביעות ביטוח תאונות אישיות / נכות מתאונה – ומשמש עורך דין תאונות אישיות / עורך דין נכות מתאונה.

הניסיון הרב שבאמתחתנו מאפשרים לא אחת לאשר תביעות אלו ישירות מול חברות הביטוח, וללא צורך בניהול הליכים משפטיים ארוכים, מורכבים ויקרים. לשם כך, אנו בוחנים כל מקרה של תביעות ביטוח תאונות אישיות / נכות מתאונה לגופו וממליצים על דרכי פעולה מיטביות עבור הלקוח שלנו.

אנו נבחן את סיכויי התביעה על בסיס החומר בתיק – לשם כך יש לשלוח לנו: פוליסה, תנאי הפוליסה, מסמכים רפואיים רלוונטיים, ההתכתבות עם חברת הביטוח. לאחר שנבחן את החומר נשוב אליכם עם חוות דעת ראשונית, ובמידה ונחשוב כי יש סיכוי טוב לזכייה נזמן לפגישה במשרדנו.

צפו בעו”ד כפיר דיין דובב מסביר איך ניתן לממש ביטוח תאונות אישיות?

מהו ביטוח תאונות אישיות / נכות מתאונה?

ביטוח תאונות אישיות או ביטוח נכות מתאונה הם שמות שונים לביטוחים שמהותם דומה והיא מתן פיצוי כספי בשיעור שנקבע מראש בפוליסה בגין נכות לצמיתות אשר נגרמה למבוטח כתוצאה מאירוע תאונתי.

בדרך כלל מדובר על מצבים של אובדן מלא של איבר מסויים בגוף או איבוד מלא של יכולתו של האיבר לתפקד. לכל איבר מוצמד בפוליסה אחוז נכות שהוא מזכה את המבוטח מתוך ה-100% שהוא סכום הביטוח.

כלומר, לדוגמא, אובדן של עין יקנה 30% נכות, שתי עיניים 100% נכות, רגל (מעל הברך) 60% נכות, ירך 70% נכות, כף רגל 50% נכות, אצבע 10%-15% נכות וכן הלאה בהתאם לתנאי הפוליסה.

אם הביטוח שרכשתם הינו לדוגמא של סך של מיליון ₪ אזי אחוז הנכות בהתאם לאיבר שתפקודו אבד, יוכפל בסך הסכום הביטוח המלא. כמובן שבמקרים של 100% נכות ישולם מלוא סכום הביטוח.

למה צריך ביטוח תאונות אישיות / נכות מתאונה?

ביטוח תאונות אישיות / נכות מתאונה נדרש כדי לפצות ולו במישור הכספי את המבוטח בגין נזק קבוע שנגרם לו עקב תאונה המביא עליו הן פגיעה תפקודית, הן פגיעה בהכנסותיו (לפחות לזמן מה) והן בהוצאות רפואיות וטיפולים רפואיים. כמו כן, הפגיעה של המבוטח עצמו עלולה להשליך גם על משפחתו, הכנסותיה והצורך בטיפול וליווי הקרוב שנפגע.

סיבות לדחיית תביעות תאונות אישיות / תביעות נכות מתאונה

במקרים רבים חברות הביטוח דוחות תביעות ביטוח תאונות אישיות / נכות מתאונה בשל סיבות שונות. היכולת לערער על נכונותם דורשת סיוע וליווי של עו”ד ביטוח תאונות אישיות / נכות מתאונה. כך לדוגמא, נימוקי הדחייה יכולים להישען על הסיבות הבאות:

  • אי קיום תנאי ביטוחחברת הביטוח טוענת שלא מתקיימים התנאים הנדרשים בפוליסת תאונות אישיות, למשל בגין כי האבר שנפגע לא נפגע באופן מוחלט או שנפגע זמנית ולא לצמיתות.
  • הסתרת מידע ואי גלוימקרים בהם חברת הביטוח טוענת שהמבוטח הפר את חובתו לגילוי מידע והסתיר נתונים רפואיים ופרטים  שבגינם יחסה היה משתנה. כלומר, שינוי שיכול היה להתבטא באי קבלת המבוטח, עליית מחיר הפרמיות או שינוי נוסח הפוליסה.
  • מקרה חריגמקרה ביטוח העונה לתנאי חריג המופיע בפוליסה, אשר בגינו תדחה תביעת המבוטח. לדוגמא, מקרה של גרימת חבלת עצמית במכוון וכיו”ב.

יחד עם זאת, חשוב להבין כי לא כל טענה של חברת ביטוח לדחיית של תביעות ביטוח תאונות אישיות / נכות מתאונה הינה מוצדקת ולעיתים רבות דחיית התביעה נובעת ממניעים שרירותיים. על מנת לערער על טענותיה יש צורך סיוע וייצוג של עורך דין תאונות אישיות / עורך דין נכות מתאונה מקצועי, מיומן ובעל היכרות ספציפית את התחום.

עורך דין תאונות אישיות – למה אנחנו?

מעולם לא קרה שעו”ד כפיר דיין דובב לא השיג כסף ללקוחותיו בתיק מול חברות הביטוח !!! הסיבה היא כי אנו בוחרים את לקוחותינו ולוקחים אך ורק תיקים שאנו מאמינים בצדקתם ובסיכוי ההצלחה שלהם.

למשרדנו הצלחות רבות באישור תביעות מול חברות הביטוח אף ללא ניהול הליך משפטי וזאת בשל הנסיון הרב של עו”ד כפיר דיין דובב בתחום הביטוח כמי שעבד עבור חברות הביטוח וכיום משמש כעו”ד מטעם המבוטחים. המקרה ייבחן לגופו ותינתן ההמלצה המתאימה ביותר לדרך הפעולה אשר תביא לתוצאה המיטבית ללקוח.

אנו משרד בוטיק העוסק אך ורק בתחומי תביעות ביטוח ובפרט בתביעות תאונות אישיות / נכות מתאונה. אנו מקבלים מספר מוגבל של תיקים וכל לקוח הוא עולם ומלואו. עו”ד כפיר דיין דובב מטפל ואחראי ישירות על כל תיק והלקוח מקבל עדכונים על כל התפתחות שוטפת חשובה בתיק.

מאמרים באותו נושא שאולי יעניינו אותך:

זכויות עובד בתאונת עבודה

מהן זכויות עובד בתאונת עבודה, ובהתאמה, מהן חובות המעסיק כלפי העובד, בעקבות תאונת עבודה אשר בעטיה נעדר מהעבודה בה קיבל מהמוסד לביטוח לאומי דמי פגיעה.

נכות נפשית תאונת עבודה

נכות נפשית תאונת עבודה

אם אתם סובלים מנכות נפשית בשל תאונת עבודה או פגיעה אחרת שנגרמה לכם במסגרת עבודתכם או בעקבותיה, אתם עשויים להיות זכאים לקבלת הכרה כנפגעי עבודה

לחצו למאמרים נוספים בנושא -
אם אתה זקוק לעזרתנו באחד מתחומי העיסוק המפורטים נשמח לעמוד לרשותך ולשרתך בנאמנות ובמקצועיות
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 35 ביקורות
×
js_loader

הזינו את מספר הטלפון ושלחו לנו הודעה לוואטסאפ