לוגו משרד עורך דין כפיר דיין ושות

עורך דין אובדן כושר עבודה כפיר דיין דובב

תביעות אובדן כושר עבודה

האם איבדת כושר עבודה? האם חברת הביטוח מקשה עלייך בקבלת הפיצוי המגיע לך מכוח הפוליסה אותה רכשת במלוא כספך? דרוש לך עורך דין אובדן כושר עבודה?

אנו נשמח לסייע לך לקבל את הפיצוי המגיע לך מחברת הביטוח או קרן הפנסיה. משרד עו”ד כפיר דיין דובב הינו משרד בוטיק העוסק בתחום תביעות אובדן כושר עבודה מול חברות ביטוח וקרנות הפנסיה, ומעניק למבוטחים ייצוג משפטי מלא במקרים בהם יש צורך בשירותי עורך דין אובדן כושר עבודה ופנסיית נכות.

הניסיון הרב שבאמתחתנו מאפשרים לא אחת לאשר תביעות אובדן כושר עבודה ישירות מול חברות הביטוח וקרנות הפנסיה, וללא צורך בניהול הליכים משפטיים ארוכים, מורכבים ויקרים. לשם כך, אנו בוחנים כל המקרים של תביעות אובדן כושר עבודה לגופן וממליצים על דרכי פעולה מיטביות עבור הלקוח שלנו.

אנו נעריך מראש את הסיכוי המשפטי על בסיס בחינת החומר הרפואי, שלחו לנו:

לאחר שנבחן את החומר נחזור ונעדכן אתכם ובמידה ונחשוב כי יש לתביעתכם סיכוי ממשי נזמן אתכם לפגישה.

יש חשש לאובדן כושר עבודה?
השאירו פרטים להערכת סיכויי התביעה וגובה הפיצויים הצפוי:
יש חשש לאובדן כושר עבודה?
השאירו פרטים להערכת סיכויי התביעה וגובה הפיצויים הצפוי:

אודות כפיר דיין דובב – מרצה במכללת פרקטיכל ובמדרשה של לשכת עורכי הדין

בזכות ניסיונו ארוך השנים של עו”ד כפיר דיין דובב בתחומי עיסוקו, עו”ד דיין דובב מרצה במכללת פרקטיכל המקיימת קורסים מקצועיים לעורכי דין פעילים להעמקת הידע שלהם בתחומים הנלמדים וכמו כן במדרשה של לשכת עורכי הדין. את הרצאותיו מעביר עו”ד דיין דובב בנושאי תביעות ביטוח אובדן כושר עבודה, תביעות סיעוד, ביטוח פנסיוני ודיני עבודה.

פרקטיקל ועו''ד כפיר דיין דובב

צפו בעו”ד כפיר דיין דובב: איך ניתן להגדיל זכייה בתביעת ביטוח אובדן כושר עבודה?

אובדן כושר עבודה עיסוקי

תביעות אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה מהווה לרוב נספח לביטוחי חיים או קרנות פנסיה (פנסיית נכות) היכול להתממש עקב תאונה או מחלה המונעות באופן חלקי או מלא את היכולת לעבוד ולהתפרנס בתחום עיסוקו של המבוטח, או עיסוק סביר אחר התואם את הכשרתו, השכלתו וניסיונו.
תפקידו של עו”ד אובדן כושר עבודה הינו להגיש תביעה בגין אובדן מלא או חלקי של כושר עבודה ופרנסה, אשר נבע מהתאונה או ממחלתו של המבוטח.

להרחבה בנושא: תביעות אובדן כושר עבודה

ראיון עם עו”ד כפיר דיין דובב בנושא תביעות אובדן כושר עבודה:

לקוחות ממליצים על עו"ד אובדן כושר עבודה כפיר דיין דובב

מצוין
5.0
גבריאל ת.
גבריאל ת.
עורך הדין התותח ביותר בתחוםממליץ מכל הלב
דבורה בן חיון
דבורה בן חיון
לכפיר המון תודה לך עורך דין ישר והגון ומעל הכול כנות וכי אמיתי תודה רבה לך מכול הלב
Amos Cohen
Amos Cohen
כפיר עו''ד מקצועי הטוב בארץ בתחום אובדן כושר עבודה.שמו כפיר כשמו כן הוא, היכולת בולטת גם בסגנון עבודתו ,נלחם כמו אריה מול חברות הבטוח.כפיר ורונית הם צוות לעניין .
Galit Pniel
Galit Pniel
כפיר לוחם כשמו הואאינו מוותר עד להגעת היעד הטוב ביותר עבור הלקוחמקצועי מהשורה הראשונה אנושיהגעתי אליו מפרסום באינטרנט בעניני דיני עבודה בתחילה חששתי אך לאחר התוצאה המיוחלת הוא מס 1גלית
Tali Flare
Tali Flare
אם אפשר הייתי נותנת 10 כוכבים!אחרי תחקיר יסודי הגעתי למשרד זה והלוואי והייתי מגלה אותו קודם! קיבלתי יעוץ מקצועי מן השורה הראשונה וחסכו לי הרבה זמן וכסף, הוסבר לי בבהירות, סבלנות ואדיבות כל מה שרציתי לדעת למרות שלא יצא להם מזה כלום. אנשים טובים והגונים שבאמת רוצים לעזור. שרות נפלא! מומלץ בחום!
Ofri Yahav
Ofri Yahav
עורך דין מעולה שמבין בצורה הכי מקצועית בכל הקשור לדיני עבודה שגורם לך להבין בנושאים שאינם קלים לפיצוח. אצל כפיר אתה מקבל ההתמסרות ללא פשרות לצד יחס חם.
Sigal Klein
Sigal Klein
משרד כפיר דיין דובב ליוו אותי במהלך השנים האחרונות במספר נושאי ליבה שעמם התמודדנו כגון: פשיטת רגל חברה, ליווי בתביעה של בריאות מול חברת ביטח ועוד מספר נושאים. השירות ברמת המקצועית הגבוהה ביותר, אישי יצירתי ואנושי. אין ספק שזוהי זכות גדולה לעבוד עם עו"ד כפיר וצוות המשרד שמהווים גב חזק לכל תהליך משפטי.תודה רבה לכם, על העזרה הליווי, האנושיות והיושרה. ממליצה בחום לכל פונה, אין ספק שתקבלו שירות אדיב אישי מקצועי ותמיכה בכל שלב בתהליך.
Menashe Levy
Menashe Levy
ייצוג משפטי מדהים , שירותי ומקצועי ,רונית , כפיר וכול הצוות
Nonna Books
Nonna Books
עורך דין אכפתי ובלתי מתפשר. אדם ערכי והגון. מוכיח את עצמו כל פעם מחדש
Yael Landesman Savaryego
Yael Landesman Savaryego
כפיר דיין דובב הוא עו"ד שיש בו את השילוב המושלם והנדיר בין מקצועיות ללא פשרות ואנושיות אמיתית. תוך מתן תחושת ביטחון ועבודה פרפקציוניסטית על כל פרט מהר מבינים כי הגעתם לטוב ביותר.
הדס ליבר
הדס ליבר
עורך הדין היקר הזה הפך את החוויה הבודדה והמייגעת הזאת למשהו הרבה פחות מלחיץ ומנוכר. איתי ב״מלחמה״ מהשנייה הראשונה ועד לניצחון המתוק. אפשר לחלוק איתו את כאבי הלב, התיסכול והכעס. עורך הדין המושלם לרגעים הפחות מושלמים...
דוד לנדסמן
דוד לנדסמן
עו"ד כפיר דובב דיין – עורך הדין הטוב ביותר לדיני עבודה שאני מכיר.עו"ד כפיר דובב דיין משלב בעבודתו ידע ומומחיות בלתי נדלית בדיני עבודה ופרוצדורות בתי דין ומשפט , נחישות רבה , חריפות ושכל ישר ומה שנדיר אצל עורכי דין – נשמה !העבודה איתו משרה על הלקוח בטחון רב ביכולתו לגבור על כל קושי ולנצח. בכל המקרים עם קבלות .לא מכיר עוד עורך דין (בכל התחומים) שמשלב ווינריות ובטחון יחד עם אנושיות ונשמה.ללא ספק הגעתם לטוב ביותר !
Gil Liwer
Gil Liwer
אין עליו, טיפול אישי ומסור בצורה יוצאת דופן. נכנס לתוך התיק כאילו מדובר על מינימום תיק של בן משפחה. רמת המחויבות שהציג לאורך התיק הייתה מאוד חריגה ואין לי ספק שהתרומה שלו להצלחת התיק ולהשגת הניצחון הייתה משמעותית ביותר (אני בטוח שעם עו"ד אחר התוצאות של התיק היו הרבה פחות משביעות רצון)
Yossi Shalev
Yossi Shalev
הגעתי לכפיר דרך המלצה של חבר, והופתעתי לפגוש עו״ד שהוא קודם כל בן-אדם. קיבלתי שירות מקצועי והוגן, והרגשתי שפשוט אכפת לו ממני. היה לו חשוב שאני אבין את הנושא מכל הצדדים, ואפילו קיבלתי יעוץ נרחב בנושא משפטי אחר שלא היה קשור לתיק שהוא טיפל בו. כל התהליך היה שונה לגמרי מהאופן שתיארתי לעצמי התנהלות עם עו״ד, וגם התוצאה הפתיעה אותי לטובה. פשוט תודה
Asaf Zilberman
Asaf Zilberman
כפיר הוא עו"ד יסודי, דייקן ומקצוען. בשקט ובשלווה שלו הוא יודע להוביל ולנצח בכל מהלך משפטי (מניסיון עם אימי).
אליזבט אליאסי
אליזבט אליאסי
ללא כל ספק עו"ד אובדן כושר עבודה הכי טוב שיש!כפיר אדם ישר ואמין, קשוב ואמפתי מאוד ללקוח.והכי חשוב מעולה במה שהוא עושה!!ממליצה בחום!
אור
אור
לפני הכול כפיר הוא בן אדם משכמו ומעלה. קשוב, אמפתי ללקוחות, ולא מניח לבעיות עד שפותר אותן, תוך מתן יחס והשקעה מעל ומעבר. הוא לוקח אישית כל מקרה והוא מקצוען אמיתי וחסר פשרות. מומלץ בחום.
דר' רן מובשוביץ, עורכי דין
דר' רן מובשוביץ, עורכי דין
כעורך דין אשר ניהל תיקים עם עו"ד כפיר דיין דובב, התוודאתי לאיש מקצוע מעולה, אדם הוגן, נאמן ומסור ללקוחותיו, שהינו גם אמן של ממש בתחום ניהול מו"מ. התוצאות מדברות בעד עצמן. ממליץ עליו בחום.
Iris Goldberg
Iris Goldberg
הגעתם לעורך דין שהוא הטוב ביותר. אמין, מקצועי, ישר. כפיר הוא עו"ד שתמיד תרגישושאתם יכולים להשיג כל דבר ולצאת מכל מצב בתחושת ביטחון. ממליצה בחום רב..
nimrod dakar
nimrod dakar
כפיר עזר לי מאוד בבעיה נקודתית , השירות היה מהיר יעיל והשיג את התוצאות . ממליץ בחום רב !
Ori Shabi
Ori Shabi
משרד הכי טוב בארץ למיצוי זכויות של ביטוח סיעודי ואבדן כושר עבודה
js_loader

סיבות לדחיית תביעות אובדן כושר עבודה

לא אחת, למרות שמבחינת המבוטח הוא איבד את כושר עבודתו, חברת הביטוח או קרן הפנסיה דוחה תביעה זו בגין מספר נימוקים. היכולת לערער על נכונותם דורשת סיוע וליווי של עו”ד אובדן כושר עבודה. כך לדוגמא, נימוקי הדחייה יכולים להישען על הסיבות הבאות:

 • אי קיום תנאי ביטוח – חברת הביטוח טוענת שלא מתקיימים התנאים הנדרשים בפוליסה עבור אובדן כושר עבודה, למשל בגין יכולת  לעבוד בעיסוק סביר אחר או בגין רמה נמוכה מהנדרש של חוסר כושר עבודה.
 • הסתרת מידע ואי גלוי – מקרים בהם חברת הביטוח טוענת שהמבוטח הפר את חובתו לגילוי מידע והסתיר נתונים רפואיים ופרטים  שבגינם יחסה היה משתנה. כלומר, שינוי שיכול היה להתבטא באי קבלת המבוטח, עליית מחיר הפרמיות או שינוי נוסח הפוליסה.
 • מקרה חריג – מקרה אובדן כושר עבודה עונה לתנאי חריג המופיע בפוליסה, אשר בגינו תדחה תביעת המבוטח. לדוגמא, מקרה של אובדן כושר עבודה בגין שכרות או צריכתם של סמים.
  יחד עם זאת, חשוב להבין כי לא כל טענה של חברת ביטוח לדחיית תביעת אובדן כושר עבודה הינו מוצדק ולעיתים רבות דחיית התביעה נובעת ממניעים שרירותיים. על מנת לערער על טענותיה יש צורך סיוע וייצוג של עורך דין אובדן כושר עבודה מקצועי, מיומן ובעל היכרות ספציפית את התחום.
אובדן כושר עבודה לצווארון לבן

קטע מתוך הרצאה של עו"ד כפיר דיין דובב:

 • אובדן כושר עבודה בישראל – מאפיינים ונתונים סטטיסטיים

  בטבלה הבאה ריכוז של נתונים סטטיסטיים הנוגעים לתביעות אובדן כושר בישראל, שכדאי להכיר:

  נושא

  נתון

  הסבר

  שיעור אובדן כושר עבודה

  כ-5% מהאוכלוסייה

  אחוז האנשים בגיל העבודה שסובלים מאובדן כושר עבודה חלקי או מלא

  גיל ממוצע לתביעות

  45

  הגיל הממוצע בו אנשים מגישים תביעות לאובדן כושר עבודה

  משך ממוצע של אובדן כושר

  2.5 שנים

  הזמן הממוצע שלוקח לאדם לחזור לעבודה או לפרוש

  סיבות נפוצות לאובדן כושר עבודה

  1. בעיות גב ושלד (40%)

  בעיות אורטופדיות הן הסיבה המובילה לאובדן כושר עבודה

   

  2. מחלות לב וכלי דם (20%)

  בעיות קרדיווסקולריות מהוות חלק משמעותי מהתביעות

   

  3. בעיות נפשיות (15%)

  דיכאון וחרדה הם גורמים מרכזיים בקטגוריה זו

  שיעור אישור תביעות

  65%

  אחוז התביעות המאושרות על ידי חברות הביטוח או הביטוח הלאומי

  זמן טיפול ממוצע בתביעה

  6-9 חודשים

  משך הזמן מהגשת התביעה ועד לקבלת החלטה

  גובה פיצוי חודשי ממוצע

  60% מהשכר

  הפיצוי החודשי הממוצע כאחוז מהשכר האחרון

  שיעור חזרה לעבודה

  40% מהעובדים שבים לעבודתם בתוך כשנתיים

  אחוז האנשים שחוזרים לעבודה כלשהי תוך שנתיים מתחילת אובדן הכושר

  גידול שנתי בתביעות

  3%

  הגידול השנתי הממוצע במספר התביעות המוגשות

  ייצוג משפטי 

  70% מיוצגים

  אחוז התובעים שבוחרים להיות מיוצגים על ידי עורך דין

  הצלחה בערעורים

  30%

  שיעור ההצלחה בערעורים על החלטות שליליות

סיפורי הצלחה ופסקי דין מבית משרדינו בתביעות אובדן כושר עבודה

אישור תביעה לפנסיית נכות בשיעור של 100% על סך של 17,500 ש”ח לחודש ותשלום רטרואקטיבי של 7 חודשים למבוטח שנפגע אורתופדית בעמוד שדרה צווארי בתאונת עבודה
אישור תביעת נכות 17.5K
אישור תשלום על סך של 950,000 ש”ח בגין תביעת אובדן כושר עבודה
אישור תשלום פנסיית נכות של 19,500 ש”ח לחודש ותשלום רטרואקטיבי של 585,000 ש”ח רטרואקטיבית לעובד הייטק שבוטח בקרן פנסיה שסובל מקושי מוטורי בתפקוד ולא היה מסוגל להמשיך בעבודתו
אישור תשלום פנסיית 19.5K
אישור תשלום של 138,000 ש”ח בגין קצבאות אובדן כושר עבודה שלא שולמו מחברת ביטוח לאור מחלוקת על גובה השכר המבוטח וגובה הזכאות לפיצוי חודשי
אישור תשלום של 138,000 ש”ח בגין קצבאות אובדן כושר עבודה שלא שולמו מחברת ביטוח לאור מחלוקת על גובה השכר המבוטח וגובה הזכאות לפיצוי חודשי
הסכם (בגישור) לקבלת פיצוי של 750,000 ₪ בגין אובדן כושר עבודה למבוטח שעבר תאונת דרכים וסובל מפוסט טראומה
הסכם (בגישור) לקבלת פיצוי של 750,000 ₪ בגין אובדן כושר עבודה למבוטח שעבר תאונת דרכים וסובל מפוסט טראומה
הסכם לתשלום בסך של 860,000 ש”ח בגין אובדן כושר עבודה למבוטח בביטוח מנהלים לאחר סירוב חברת הביטוח בטענה כי המבוטח עבד ואינו זכאי לקצבת אובדן כושר עבודה

תשובות לשאלות נפוצות במקרה של אובדן כושר עבודה:

תביעות אובדן כושר עבודה

סיוע של עורך דין אובדן כושר עבודה

חברות הביטוח דוחות אחוז גבוה של תביעות אובדן כושר עבודה. בין אם איבדתם כושר העבודה בגין תאונה או מחלה, וחברת הביטוח או קרן הפנסיה דחתה את תביעתכם, דעו כי אין הדבר מחייב וסופי. במקרים רבים למשרדנו יש את הכלים והיכולות לערער על טענות חברות הביטוח ולזכותכם בפיצויים המגיעים לכם בהתאם לתנאי הפוליסה.

למה אנחנו?

מעולם לא קרה שעו”ד כפיר דיין דובב לא השיג כסף ללקוחותיו בתיק מול חברות הביטוח!!! הסיבה היא כי אנו בוחרים את לקוחותינו ולוקחים אך ורק תיקים שאנו מאמינים בצדקתם ובסיכוי ההצלחה שלהם. איכפת לנו מאוד שתקבלו את כספכם וכל לקוח מקבל יחס אישי ואכפתי.

למשרדנו הצלחות רבות באישור תביעות מול חברות הביטוח וקרנות הפנסיה אף ללא ניהול הליך משפטי וזאת בשל הניסיון הרב של עו”ד כפיר דיין דובב בתחום הביטוח כמי שעבד עבור חברות הביטוח וכיום משמש כעו”ד מטעם המבוטחים. המקרה ייבחן לגופו ותינתן ההמלצה המתאימה ביותר לדרך הפעולה אשר תביא לתוצאה המיטבית ללקוח.

אנו משרד בוטיק העוסק אך ורק בתחומי תביעות ביטוח ובפרט בתביעות ביטוח אובדן כושר עבודה. אנו מקבלים מספר מוגבל של תיקים וכל לקוח הוא עולם ומלואו. עו”ד כפיר דיין דובב הוא עורך דין אובדן כושר עבודה ומטפל ואחראי ישירות על כל תיק והלקוח מקבל עדכונים על כל התפתחות שוטפת חשובה בתיק.

כפל ביטוח באובדן כושר עבודה

צפו בהמלצות: איך ניתן לקצר הליך משפטי בתביעות אובדן כושר עבודה?

שאלות ותשובות - עורך דין אובדן כושר עבודה

עורך דין אובדן כושר עבודה מטפל במצבים בהם לעובד נגרמה תאונה או פציעה כלשהי, המונעת ממנו לתפקד באופן שגרתי ויום יומי, וכך גם מונעת ממנו להמשיך ולהגיע למקום עבודתו ולהתפרנס כרגיל.

מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין אובדן כושר עבודה במקרים בהם נגרמה לכם פציעה או תאונה כלשהי, אשר בגינם העובד איבד את יכולתו להתפרנס כרגיל.

חברות הביטוח לעיתים דוחות תביעות אובדן כושר עבודה, על אף שהעובד אכן איבד את כושר עבודתו, משלל סיבות. עורך דין אובדן כושר עבודה ידע בצורה הטובה ביותר כיצד לדאוג לכך שתקבלו את כל הפיצויים המגיעים לכם.

לעורך דין אובדן כושר עבודה יש את הכלים הטובים ביותר לסייע לעובדים שתביעתם לפיצויים מהביטוח נדחתה. עורך הדין מכיר את התחום לעומק ואת התנאים הנדרשים לקבלת פיצויים, ויפעל על מנת להבטיח שתקבלו פיצוי על הנזק שנגרם לכם.

אובדן כושר עבודה יכול להתרחש מסיבות רבות ומגוונות וביניהן תאונה קשה, מחלת עבודה, מחלה פיזית או נפשית ועוד אשר מונעות מן העובד להמשיך בעבודתו כפי שהיה רגיל בה, לא מבחינת היקף השעות ולא מבחינת המאמצים הנדרשים לה. מסיבה זו הכנסתו נפגעת, וכדי לפצותו על כך ייבחן מצבו הגופני והנפשי על ידי רופא תעסוקתי אשר יקבע את מידת אובדן כושר העבודה ועל פי קביעתו תוכלו להגיש תביעת פיצויים לחברת הביטוח שלכם. 

ישנם מצבים שעקב ניתוח, תאונה או פציעה אתם נחים ומתאוששים בבית לתקופה לא קצרה, בין מספר שבועות למספר חודשים, אשר לאחריהן אתם צפויים לחזור לתפקוד מלא. במקרה זה תוכלו לתבוע אובדן כושר עבודה זמני כדי לדאוג להכנסה בזמן שאינכם יכולים לעבוד. אובדן כושר עבודה קבוע פירושו שגם לאחר תקופת התאוששות, אתם לא צפויים לחזור לתפקוד מלא אלא חלקי בלבד, ובמקרים קשים, תאבדו לחלוטין את יכולת ההשתכרות שלכם.

חברות הביטוח הינן גופים פיננסים המעוניינים לראות שורת רווח בסוף כל תקופה. לכן הן מרבות לסרב, אולם זה לא צריך להיות סוף פסוק עבורכם. באמצעות עורך דין מיומן ונחוש ניתן יהיה לנהל משא ומתן מול חברת הביטוח, להגיש חוות דעת מנומקות של רופא תעסוקתי ורופאים מומחים אחרים, ולשכנע את חברת הביטוח לאשר לכם פיצויים כפי שמגיע לכם על פי הפוליסה שלכם.

זה כמובן תלוי בפוליסה שלכם, אך עורך דין יוכל לדאוג למקסום הפיצוי המגיע לכם במסגרתה. 

עוד על אובדן כושר עבודה

יש חשש לאובדן כושר עבודה?
השאירו פרטים להערכת סיכויי התביעה וגובה הפיצויים הצפוי:

תהליך תביעת אובדן כושר עבודה

01 פגישת ייעוץ. 02 ליווי והגשת תביעה. 03 זכייה וקבלת פיצויים
מלאו עכשיו פרטים ואנו נחזור אליכם
עו"ד כפיר דיין דובב לוגו

אם אתה זקוק לעזרתנו באחד מתחומי העיסוק המפורטים
נשמח לעמוד לרשותך ולשרתך בנאמנות ובמקצועיות

מאמרים מקצועיים בנושא אובדן כושר עבודה

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 35 ביקורות
×
js_loader

הזינו את מספר הטלפון ושלחו לנו הודעה לוואטסאפ