עורך דין אובדן כושר עבודה

תביעות אובדן כושר עבודה

האם איבדת כושר עבודה? האם חברת הביטוח מקשה עלייך בקבלת הפיצוי המגיע לך מכוח הפוליסה אותה רכשת במלוא כספך? דרוש לך עורך דין אובדן כושר עבודה?

אנו נשמח לסייע לך לקבל את הפיצוי המגיע לך מחברת הביטוח או קרן הפנסיה. משרד עו”ד כפיר דיין דובב הינו משרד בוטיק העוסק בתחום תביעות אובדן כושר עבודה מול חברות ביטוח וקרנות הפנסיה, ומעניק למבוטחים ייצוג משפטי מלא במקרים בהם יש צורך בשירותי עורך דין אובדן כושר עבודה ופנסיית נכות.

הניסיון הרב שבאמתחתנו מאפשרים לא אחת לאשר תביעות אובדן כושר עבודה ישירות מול חברות הביטוח וקרנות הפנסיה, וללא צורך בניהול הליכים משפטיים ארוכים, מורכבים ויקרים. לשם כך, אנו בוחנים כל המקרים של תביעות אובדן כושר עבודה לגופן וממליצים על דרכי פעולה מיטביות עבור הלקוח שלנו.

אנו נעריך מראש את הסיכוי המשפטי בתיק על בסיס החומר – לשם כך יש לשלוח לנו: פוליסה, תנאי הפוליסה, מסמכים רפואיים רלוונטיים, ההתכתבות עם חברת הביטוח. לאחר שנבחן את החומר נשוב אליכם עם חוות דעת ראשונית, ובמידה ונחשוב כי יש סיכוי טוב לזכייה נזמן לפגישה במשרדנו.

צפו בעו”ד כפיר דיין דובב: איך ניתן להגדיל זכייה בתביעת ביטוח אובדן כושר עבודה?


תביעות אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה מהווה לרוב נספח לביטוחי חיים או קרנות פנסיה (פנסיית נכות) היכול להתממש עקב תאונה או מחלה המונעות באופן חלקי או מלא את היכולת לעבוד ולהתפרנס בתחום עיסוקו של המבוטח, או עיסוק סביר אחר התואם את הכשרתו, השכלתו וניסיונו.
תפקידו של עו”ד אובדן כושר עבודה הינו להגיש תביעה בגין אובדן מלא או חלקי של כושר עבודה ופרנסה, אשר נבע מהתאונה או ממחלתו של המבוטח.

להרחבה בנושא: תביעות אובדן כושר עבודה

ראיון עם עו”ד כפיר דיין דובב בנושא תביעות אובדן כושר עבודה:


סיבות לדחיית תביעות אובדן כושר עבודה

לא אחת, למרות שמבחינת המבוטח הוא איבד את כושר עבודתו, חברת הביטוח או קרן הפנסיה דוחה תביעה זו בגין מספר נימוקים. היכולת לערער על נכונותם דורשת סיוע וליווי של עו”ד אובדן כושר עבודה. כך לדוגמא, נימוקי הדחייה יכולים להישען על הסיבות הבאות:

  • אי קיום תנאי ביטוחחברת הביטוח טוענת שלא מתקיימים התנאים הנדרשים בפוליסה עבור אובדן כושר עבודה, למשל בגין יכולת  לעבוד בעיסוק סביר אחר או בגין רמה נמוכה מהנדרש של חוסר כושר עבודה.
  • הסתרת מידע ואי גלוימקרים בהם חברת הביטוח טוענת שהמבוטח הפר את חובתו לגילוי מידע והסתיר נתונים רפואיים ופרטים  שבגינם יחסה היה משתנה. כלומר, שינוי שיכול היה להתבטא באי קבלת המבוטח, עליית מחיר הפרמיות או שינוי נוסח הפוליסה.
  • מקרה חריגמקרה אובדן כושר עבודה עונה לתנאי חריג המופיע בפוליסה, אשר בגינו תדחה תביעת המבוטח. לדוגמא, מקרה של אובדן כושר עבודה בגין שכרות או צריכתם של סמים.
    יחד עם זאת, חשוב להבין כי לא כל טענה של חברת ביטוח לדחיית תביעת אובדן כושר עבודה הינו מוצדק ולעיתים רבות דחיית התביעה נובעת ממניעים שרירותיים. על מנת לערער על טענותיה יש צורך סיוע וייצוג של עורך דין אובדן כושר עבודה מקצועי, מיומן ובעל היכרות ספציפית את התחום.

תשובות לשאלות נפוצות במקרה של אובדן כושר עבודה:


סיוע של עורך דין אובדן כושר עבודה

חברות הביטוח דוחות אחוז גבוה של תביעות אובדן כושר עבודה. בין אם איבדתם כושר העבודה בגין תאונה או מחלה, וחברת הביטוח או קרן הפנסיה דחתה את תביעתכם, דעו כי אין הדבר מחייב וסופי. במקרים רבים למשרדנו יש את הכלים והיכולות לערער על טענות חברות הביטוח ולזכותכם בפיצויים המגיעים לכם בהתאם לתנאי הפוליסה.

למה אנחנו?

מעולם לא קרה שעו”ד כפיר דיין דובב לא השיג כסף ללקוחותיו בתיק מול חברות הביטוח !!! הסיבה היא כי אנו בוחרים את לקוחותינו ולוקחים אך ורק תיקים שאנו מאמינים בצדקתם ובסיכוי ההצלחה שלהם. איכפת לנו מאוד שתקבלו את כספכם וכל לקוח מקבל יחס אישי ואכפתי.

למשרדנו הצלחות רבות באישור תביעות מול חברות הביטוח וקרנות הפנסיה אף ללא ניהול הליך משפטי וזאת בשל הניסיון הרב של עו”ד כפיר דיין דובב בתחום הביטוח כמי שעבד עבור חברות הביטוח וכיום משמש כעו”ד מטעם המבוטחים. המקרה ייבחן לגופו ותינתן ההמלצה המתאימה ביותר לדרך הפעולה אשר תביא לתוצאה המיטבית ללקוח.

אנו משרד בוטיק העוסק אך ורק בתחומי תביעות ביטוח ובפרט בתביעות ביטוח אובדן כושר עבודה. אנו מקבלים מספר מוגבל של תיקים וכל לקוח הוא עולם ומלואו. עו”ד כפיר דיין דובב הוא עורך דין אובדן כושר עבודה ומטפל ואחראי ישירות על כל תיק והלקוח מקבל עדכונים על כל התפתחות שוטפת חשובה בתיק.

צפו בהמלצות: איך ניתן לקצר הליך משפטי בתביעות אובדן כושר עבודה?


שאלות ותשובות - עורך דין אובדן כושר עבודה

עורך דין אובדן כושר עבודה מטפל במצבים בהם לעובד נגרמה תאונה או פציעה כלשהי, המונעת ממנו לתפקד באופן שגרתי ויום יומי, וכך גם מונעת ממנו להמשיך ולהגיע למקום עבודתו ולהתפרנס כרגיל.

מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין אובדן כושר עבודה במקרים בהם נגרמה לכם פציעה או תאונה כלשהי, אשר בגינם העובד איבד את יכולתו להתפרנס כרגיל.

חברות הביטוח לעיתים דוחות תביעות אובדן כושר עבודה, על אף שהעובד אכן איבד את כושר עבודתו, משלל סיבות. עורך דין אובדן כושר עבודה ידע בצורה הטובה ביותר כיצד לדאוג לכך שתקבלו את כל הפיצויים המגיעים לכם.

לעורך דין אובדן כושר עבודה יש את הכלים הטובים ביותר לסייע לעובדים שתביעתם לפיצויים מהביטוח נדחתה. עורך הדין מכיר את התחום לעומק ואת התנאים הנדרשים לקבלת פיצויים, ויפעל על מנת להבטיח שתקבלו פיצוי על הנזק שנגרם לכם.

מאמרים באותו נושא שאולי יעניינו אותך:

מעסיק שלא שילם פנסיה והעובד איבד כושר עבודתו או נפטר

מה קורה במקרים בהם המעסיק אינו משלם לביטוח פנסיוני לעובד והעובד נפטר חלילה או מאבד כושר עבודתו?
במצבים כאלה אין חברת ביטוח המכסה את העובד ומשפחתו והנזק שיכול להיגרם אדיר.
צפו במקרים שליווה משרדנו ובכתבה מערוץ 2 בהשתתפות עו”ד כפיר דיין דובב.

הכל על פנסיית נכות בקרן פנסיה

מהם התנאים לקבלת פנסיית נכות בקרן פנסיה עקב אובדן כושר עבודה?
מהי תקופת אכשרה בקרן פנסיה?
איך מגדילים את הסיכוי לזכות בתביעת פנסיית נכות?

לחצו למאמרים נוספים בנושא -
אם אתה זקוק לעזרתנו באחד מתחומי העיסוק המפורטים נשמח לעמוד לרשותך ולשרתך בנאמנות ובמקצועיות

מלאו פרטים וקצת רקע על המקרה ושלחו אלינו